Kullanım Şartları | Mühendis Maaşları


Web sitemize erişmekle ve kullanmakla, buradaki UYARILARI hiçbir sınırlama veya koşul olmaksızın kabul etmiş sayılırsınız. Bundan dolayı web sitemize erişiminiz bu ilkeye, Temel Gizlilik İlkeleri ve ilgili yasalara tabidir.

İnternet sitesini ziyaret eden tüm ziyaretçiler bu maddeleri kabul etmiş sayılmaktadır.

Bu web sitesi üzerinde çalışmalara katılmak için, Kullanıcı’nın muhendisimaaslari.com ile ilgili Sözleşme’yi ve Temel Gizlilik İlkeleri onaylaması gerekmektedir.

Bu site içerisinde yer alan metin ve görseller Sitede yer alan veriler bilgi amaçlı olup, resmi nitelik taşımamaktadır. Bu sebeple muhendisimaaslari.com, kullanıcı ve ziyaretçilerin bu internet sitesine dayanarak gerçekleştirdiği işlemlerden, bu sitede yer alan her türlü bilgi, yazı ve sair içeriklerin doğrudan veya dolaylı olarak kullanılmasından dolayı oluşacak zararlardan hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Bu sitedeki tüm bilgilerin doğru olması için gerekli tüm gayret gösterilmekle birlikte tüm bilgilerin doğruluğu garanti edilmemektedir. Bu internet sitesindeki bilgilerde, olması halinde, ürünlerin fiyat ve teknik bilgilerinde yanlışlıklar, yazım hataları veya güncelleme hataları bulunabilir. muhendisimaaslari.com için bağlayıcı değildir.

muhendisimaaslari.com, bu sitede yer alan bilgilerin doğruluğu, eksiksizliği ve gerçekliğine ilişkin bir sorumluluk kabul etmez. İşbu site ve içindeki tüm bilgiler açıkça veya zımnen garanti verilmeden “olduğu gibi” sağlanmaktadır.

muhendisimaaslari.com, istediği zaman ve önceden herhangi bir bildirime gerek olmaksızın sitedeki bilgilerini-resimleri-uygulamaları değiştirme hakkını saklı tutar.

muhendisimaaslari.com ismi ve logosu da dâhil olmak üzere; bu internet sitesinde yer alan her türlü içerik 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu da dâhil ilgili diğer mevzuat kapsamında sınai ve fikri mülkiyet haklarıyla korunmaktadır. Bu sitedeki bilgi, metin, resim veya grafikleri yalnızca kişisel, ticari olmayan amaçlarınız için kullanabilirsiniz ve bunları görüntüleme hariç, muhendisimaaslari.com’un önceden yazılı izni olmadan çoğaltamaz, değiştiremez, aktaramaz, lisans alamaz ve yayınlayamazsınız.

Kullanıcı; uygulamalarda da dâhil olmak üzere Site’ye gönderdiği her türlü içeriğin süre, sayı ve yer kısıtlaması olmaksızın yayma, çoğaltma, işleme, umuma iletim, temsil, satış, pazarlama, haklarını ve bu hakların kullanılması için gerekli veya bunlardan doğan bağlantılı hakları, gayri kabili rücu ivazsız olarak muhendisimaaslari.com’a devrettiğini kabul ve taahhüt eder.

Kullanıcı; uygulama veya herhangi içeriği Site’ye göndermekle, söz konusu içeriğin yasalara uygun olduğunu, hak sahiplerinden izin aldığını aksi halde muhendisimaaslari.com’un maruz kalacağı maddi manevi tüm doğrudan veya dolaylı zararları karşılayacağını, bunlara ilişkin tüm tazminatları ve yasal ücretleri faizi ve masraflarıyla birlikte ödeyeceğini kabul ve taahhüt eder.

muhendisimaaslari.com sitesinde yer alan içeriklerin %100 doğruluğunu garanti etmez. Bu sebeple doğacak olan her türlü zararın taahhüdünü kabul etmez.

muhendisimaaslari.com web sitesi ile yazılı, görsel veya sessel veri (fotoğraf, video, ses kaydı vs.) paylaşan kullanıcılar, Türk Ceza Kanunu, 5651 Sayılı İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi Ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun’u bildiğini ve bu kanun diğer ilgili mevzuat uyarınca suç teşkil edecek eylemlerden ve paylaşımlardan kaçınacağını, kamu düzenine, ahlaka, 3. şahısların maddi manevi haklarına zarar verecek paylaşımlarda bulunmayacağını, aksi takdirde tüm hukuki ve cezai sorumluluğun kendisine ait olacağını kabul ve taahhüt etmektedir.

Kullanım için seçtiğiniz her şeyin virüs, solucan ve diğer zararlı nitelikteki öğeler içermemesini sağlamak için gerekli önlemleri almak Kullanıcı’ya bağlıdır. muhendisimaaslari.com, bilgisayar donanımınızı etkileyen virüs saldırılarından ve işbu web sitesinden edindiğiniz bilgilere istinaden kaynaklanan kayıp ve hasarlar dahil olmak üzere ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla işbu web sitesine erişiminize ve kullanımınıza ilişkin olarak doğrudan, dolaylı, arızi, sonuç olarak ortaya çıkan ve özel zararlardan sorumlu değildir.

Kullanıcı ve Site arasındaki her türlü uyuşmazlığa Türkiye Cumhuriyeti Kanunları uygulanacak olup, Ankara mahkemeleri ve icra daireleri yetkilidir.

Mühendis Maaşları ©